Udostępnianie fotografii z Nałęczów.Net

1. Fotografie ze strony www.naleczow.net - których jestem autorem udostępniane są bezpłatnie instytucjom które wcześniej uzyskały na to zgodę. Warunkiem jest pobranie ich ze strony we własnym zakresie co nie powinno być problemem. Wydawnictwa i portale które wcześniej uzyskały zgodę na wykorzystywanie fotografii mojego autorstwa w celach informacyjnych lub promocji Nałęczowa nie muszą prosić o taką zgodę za każdym razem.

2. Fotografie w pełnej rozdzielczości nie są udostępniane. Wynika to niestety z braku czasu.

3. Fotografie nie mogą być używane w mediach społecznościowych np facebooku

4. Fotografie nie mogą być pobierane i udostępniane na innych stronach w formie całych galerii.

 

Nałęczów - Zimowy parkW tym roku zima zaczęła się dopiero w połowie stycznia. wcześniej pogoda rozpieszczała nas wiosennymi klimatami.

W tej chwili temperatury w nocy sięgają - 24 stopni Celsjusza, śniegu bardzo mało. W stawie zamarzła woda tworząc lustrzaną taflę. Czegoś takiego na nałęczowskim stawie jeszcze nie widziałem - dotąd zawsze lód przykryty był warstwą śniegu. Kaczki dzielnie pilnują swojego terytorium, część przeniosła się na rzeczkę koło dworca PKS. Jeszcze dwa dni temu ta część rzeki była nie zamarznięta. Dopiero ostatnie mrozy skuły i ją.

 Nałęczów - Zimowy park i okolice

strony internetowe Lublin

Projektowanie stron www Lublin

strony responsywne Lublin

Losowe artykuły

Choinka i okolice - przed porankiem w Nałęczowie

Choinka stanęła w Nałęczowie kilka dni temu. Zima jak nie zima więc choina tez bardziej stożek. Dobrze że chociaż kolejny raz nie muszę robić takich samych fot bo... mam drona.

Więcej…

Strzelcy w Zespole Szkół

Strzelcy w NałęczowieUroczystość utworzenia w Pododdziału Związku Strzeleckiego "Strzelec" OSW w Zespole Szkół im. Z.Chmielewskiego.

Więcej…

Losowe artykuły

Atak zimy - Aleja Lipowa

Nałęczów - Aleja LipowaPaździernikowy atak zimy w Nałęczowie - na fotografiach Aleja Lipowa.

Więcej…

Kiermasze WTZ Nałęczów

Nałęczów - Aleja LipowaCzas Wielkiego Postu to czas intensywnej, wzmożonej pracy w Warsztatach Terapii Zajęciowej.

Więcej…