Udostępnianie fotografii z Nałęczów.Net

1. Fotografie ze strony www.naleczow.net - których jestem autorem udostępniane są bezpłatnie instytucjom które wcześniej uzyskały na to zgodę. Warunkiem jest pobranie ich ze strony we własnym zakresie co nie powinno być problemem. Wydawnictwa i portale które wcześniej uzyskały zgodę na wykorzystywanie fotografii mojego autorstwa w celach informacyjnych lub promocji Nałęczowa nie muszą prosić o taką zgodę za każdym razem.

2. Fotografie w pełnej rozdzielczości nie są udostępniane. Wynika to niestety z braku czasu.

3. Fotografie nie mogą być używane w mediach społecznościowych np facebooku

4. Fotografie nie mogą być pobierane i udostępniane na innych stronach w formie całych galerii.

 

III Festiwal Produktu Lokalnego w NałęczowieCzwarty Festiwal Produktu Lokalnego w Nałęczowie.

W tym roku impreza przeniesiona została na skwer przed Starymi Łazienkami. Zmiana spowodowana jest rewitalizacją centrum Nałęczowa, ale ta lokalizacja jest chyba szczęśliwa. Bliżej mają przede wszystkim kuracjusze z pobliskich sanatoriów. Zadbano o zadaszoną scenę, zadaszenie widowni dla oglądających występy i potężny namiot dla wystawiających swoje produkty. Dzisiąj chroniły one przed słońcem bo pogoda wyjątkowo dopisała, a temperatura w cieniu dochodziła do 32 stopni. Ci wystawcy którzy nie zmieścili się w namiocie ustawili swoje stoiska w cieniu drzew.

W imprezie swój udział zapowiedziało 50 wystawców, po raz pierwszy także z udziałem gości z zaprzyjaźnionych regionów z Francji i Węgier. Dopisali także oglądający, raczej chyba kuracjusze, nie spotkałem prawie w ogóle znajomych i młodzieży. 

Organizatorem wydarzenia jest Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień”. Celem Festiwalu jest promowanie lokalnej twórczości z wykorzystaniem lokalnego dziedzictwa kulturowego i historycznego z obszaru 11 gmin (Baranów, Janowiec, Kazimierz Dolny, Końskowola, Kurów, Markuszów, Nałęczów, Puławy, Wąwolnica, Wojciechów i Żyrzyn).


Na ostatnich fotach rewitalizacja przed urzędem gminy w Nałęczowie a potem już moja ulica :)IV Festiwal Produktu Lokalnego w Nałęczowie

Losowe artykuły

Piknik w Nałęczowie

Piknik BS w NałęczowieRaz w roku BS w Nałęczowie organizuje piknik na którym losowane są nagrody rzeczowe dla posiadaczy rachunków tego banku.

Więcej…

Widok dachu Gimnazjum

Widok dachu Gimnazjum w NałęczowieWidok z dachu Gimnazjum i internatu Zespołu Szkół w Nałęczowie - Strażacy odśnieżają dachy. Zima. Odśnieżanie Nałęczowa.

Więcej…

Losowe artykuły

KWW Miasto i Gmina

KWW Miasto i Gmina - Nałęczów 2014Kandydaci do Rady Miejskiej KWW Miasto i Gmina

Więcej…

Wystawa Darii Pelhen

Wernisaż wystawy Darii Pelhen - absolwentki PLSP Nałęczów, w galerii NOKWernisaż wystawy Darii Pelhen - absolwentki PLSP Nałęczów, w galerii NOK.

Więcej…