Udostępnianie fotografii z Nałęczów.Net

1. Fotografie ze strony www.naleczow.net - których jestem autorem udostępniane są bezpłatnie instytucjom które wcześniej uzyskały na to zgodę. Warunkiem jest pobranie ich ze strony we własnym zakresie co nie powinno być problemem. Wydawnictwa i portale które wcześniej uzyskały zgodę na wykorzystywanie fotografii mojego autorstwa w celach informacyjnych lub promocji Nałęczowa nie muszą prosić o taką zgodę za każdym razem.

2. Fotografie w pełnej rozdzielczości nie są udostępniane. Wynika to niestety z braku czasu.

3. Fotografie nie mogą być używane w mediach społecznościowych np facebooku

4. Fotografie nie mogą być pobierane i udostępniane na innych stronach w formie całych galerii.

 

IV Piknik Rodzinny „Bezpieczny  powrót do szkoły” - Stowarzyszenia Jutro Nałęczów  eIV Piknik Rodzinny „Bezpieczny powrót do szkoły” - Stowarzyszenia Jutro Nałęczów Andrzeja Mazierskiego

W ramach pikniku m.in pokaz samoobrony, znakowanie rowerów, konkursy sponsorowane przez Policję i Stowarzyszenie, pokaz indywidualnego wyposażenia Policjanta, Samochody ALFA,  motory KAWASAKI, gadżety i upominki Policji  Ruchu Drogowego, prezentacja turystycznych atrakcji regionu .

Sprawozdanie z pikniku „Bezpieczny powrót do szkoły” zorganizowanego przez Stowarzyszenie „Jutro Nałęczów” 23 sierpnia 2014 roku pod patrontem Marszałka Województwa Lubelskiego.

Piknik rozpoczął się przed godziną 11-tą. Wcześniej scena i podscenie na głównym placu Nałęczowa, przed Domem Kultury zostały przyozdobione emblematami Urzędu Marszałkowskiego. Na scenie zainsalowano zespół muzyczny i zapowiadano poszczególne punkty programu. W pierwszej części pikniku zostały przeprowadzone konkursy nt.  znajomości zasad ruchu drogowego dla dzieci i młodzieży. Konkursy prowadzili przedstwiciele Komendy Miejskiej Policji w Lublinie i Komendy Powiatowej Policji w Puławach. W drugiej częsci odbyły się pokazy sztuki samoobrony, a także zaprezentowano wyposażenie policjanta na służbie i podczas akcji. Szczególną uwagą cieszyły się konkursy z nagrodami, w postaci drobnych gadżetów z emblematami Lubelskie. Smakuj życie. W międzyczasie w Nałęczowie pojawiła się p. poseł Joanna Mucha, która zaproszona na scenę brawurowo wykonała  z zespołem muzycznym dwa przeboje z repertuaru Maryli Rodowicz. Póżniej współnie z młodzieżą częstowała gości słodyczami ufundowanymi przez nałęczowski sklep ALIBI.

Impreza nasza miała  charakter edukacyjno-rozrywkowy i spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony mieszkańców i kuracjuszy, gromadząc na placu przed Domem Kultury sporą gromadkę osób. Piknik urozmaiciły stoiska małej gastronomii i stragany nałęczowskich kupców. Ostatnie godziny pikniku wypełniła zabawa na wolnym powietrzu, która trwała  do godziny 16 tej.
Stowarzyszenie  nasze  gromadzi kilkadziesiąt aktywnych osób naszego miasta i gminy. Nie jesteśmy bierni, pomagamy ludziom, przeprowadziliśmy już 7 zbiórek żywności, a wspomniany piknik rodzinny powoli także staje się nałęczowską tradycją, bowiem tegoroczny jest już czwartym z kolei. Jest nam szczególnie miło, że tegoroczny piknik patronatem honorowym objął Marszałek Województwa Lubelskiego. Imprezę ze wszech miar uważamy za udaną. Dziękujemy także Urzędowi Marszałka za życzliwość i podniesienie rangi naszego spotkania.

Z poważaniem

dr    Andrzej Mazierski
Prezes Stowarzyszenia „Jutro Nałęczów”
IV Piknik Rodzinny w Nałęczowie

strony www Lublin

Losowe artykuły

Szelburg Zarembina pod Lipami

Szelburg Zarembina pod LipamiW Galerii pod Lipami odbyło się otwarcie wystawy plenerowej upamiętniającej 30 rocznicę śmierci pisarki

Więcej…

Grzegorz Kuczyński PLSP Nałęczów

Grzegorz Kuczyński PLSP NałęczówGrzegorz spędził w Nałęczowskim PLSP cztery lata, zakończył jednak edukację w szkolę średniej w Zamojskim PLSP w 1994 roku.

Więcej…

Losowe artykuły

16 listopada - Andriolli wystawa pokonkursowa

RAJD 4x4 Międzynarodowy Konkurs na Rysunek im.M.E.Andriollego Nałęczów 2012.

Więcej…

W bezchmurny dzień pieśni lawendowe

Artut Łyś - nałęczowski poetaKilka wierszy Artura Łysia z wydanego ostanio tomiku "W bezchmurny dzień pieśni lawendowe". Zapraszamy do czytania :)

Więcej…