Udostępnianie fotografii z Nałęczów.Net

1. Fotografie ze strony www.naleczow.net - których jestem autorem udostępniane są bezpłatnie instytucjom które wcześniej uzyskały na to zgodę. Warunkiem jest pobranie ich ze strony we własnym zakresie co nie powinno być problemem. Wydawnictwa i portale które wcześniej uzyskały zgodę na wykorzystywanie fotografii mojego autorstwa w celach informacyjnych lub promocji Nałęczowa nie muszą prosić o taką zgodę za każdym razem.

2. Fotografie w pełnej rozdzielczości nie są udostępniane. Wynika to niestety z braku czasu.

3. Fotografie nie mogą być używane w mediach społecznościowych np facebooku

4. Fotografie nie mogą być pobierane i udostępniane na innych stronach w formie całych galerii.

 

Tegoroczna kwesta na cmentarzu w Nałęczowie przeznaczona na renowacje Grobu WernickichW tym roku kwesta przeznaczona zostanie na rzecz renowacji Grobowca Wernickich

W tym roku kwestowali:
Czesław Mitura, Agnieszka Maciążek, Urszula Borkowska i harcerki, Maria Mitoraj-Woś, Adam Musiał, Halina i Henryk Bernatowie, Małgorzata Brutkowska i harcerki, Regina Wojno, Barbara Adamczyk, Ilona Sągała, Stanisław Olszewski, Irena Sudzińska-Kowalczyk, Anna Maciążek, Bogumiła i Jarosław Wartaczowie, Janina Babinicz-Witucka,  Anna Wziątek, Dagmara Wrzos-Piech i Piotr Piech, Jolanta i Bogdan Peciowie z córkami, Iwona i Andrzej Ćwiekowie, Wioletta Sieczkowska-Kos, Edwarda Michalska, Marek Górniak, Liliana Sawa, Dagmara Sawa, Witold Wierzejski, Maria Rzeczyca, Grażyna Stelmaszczuk, Wiesław Pardyka, Jan Denko, Jerzy Rosiak, Anna Mazurek,  Martyna Mazurek i Michał Mazurek, Maria i Sławomir Kozakowie, Monika i Michał Zubrzyccy, Anna i Adam Kozakowie, Jerzy Sołdek, Jacek Wilk, Ewa Gajkoś, Urszula Kuropatwa, Urszula Stefanyszyn, Małgorzata Żurek

Nie byłem od początku dlatego dwóch pierwszych zmian nie ma na fotografiach. Kwestowano przy wejściu na cmentarz komunalny, przy organistówce i wejściu od strony kościoła. Tegoroczna kwesta zostanie przeznaczona na renowacje zabytkowego Grobowca Wernickich na nałęczowskim cmentarzu.

 

Kwesta w Nałęczowie 2014

strony www Lublin

Losowe artykuły

Porady prawne w Nałęczowie

Porady prawne dla mieszkańców Nałęczowa Porady prawne dla mieszkańców Nałęczowa w siedzibie Świetlicy Środowiskowej „Dziecięca Alternatywa”.

Więcej…

Turystyka w czasach zarazy

Szalejąca pandemia skłania nas do kształtowania swoich potrzeb na nowo. Bo jak w obliczu stale rosnących cyfr ludzi zakażonych i umierających udawać obojętność. Czy ten zawirusowany świat jeszcze pozwala być szczęśliwym? 

Więcej…

Losowe artykuły

Pomóż dzieciom przetrwać zimę 2011

Pomóż dzieciom przetrwać zimę w NałęczowieW NOK zbierano żywność dla dzieci. Były występy zespołów muzycznych i aukcja.

Więcej…

Bardzo smaczne ferie

Nałęczów NOKW Telewizji Polskiej aż roi się od programów kulinarnych. W Nałęczowie  przed laty obmyślono Szlak Smaków, do którego przystąpiły miejscowe kawiarnie, restauracje, karczmy.

Więcej…