Udostępnianie fotografii z Nałęczów.Net

1. Fotografie ze strony www.naleczow.net - których jestem autorem udostępniane są bezpłatnie instytucjom które wcześniej uzyskały na to zgodę. Warunkiem jest pobranie ich ze strony we własnym zakresie co nie powinno być problemem. Wydawnictwa i portale które wcześniej uzyskały zgodę na wykorzystywanie fotografii mojego autorstwa w celach informacyjnych lub promocji Nałęczowa nie muszą prosić o taką zgodę za każdym razem.

2. Fotografie w pełnej rozdzielczości nie są udostępniane. Wynika to niestety z braku czasu.

3. Fotografie nie mogą być używane w mediach społecznościowych np facebooku

4. Fotografie nie mogą być pobierane i udostępniane na innych stronach w formie całych galerii.

 

Nałęczów - wystawa biżuterii Bożeny SmuczakDwudniowa wystawa biżuterii Bożeny Smuczak była niezwykłą niespodzianką III Ogólnopolskiego Rajdu

 „Rowerem po Produkt Lokalny” zorganizowanego przez LGD „Zielony Pierścień”. Tym razem nałęczowska artystka zaprezentowała swoje unikalne kolie w Siedlisku „U Krzysztofa” w Kolonii Drzewce. Wystawa zatytułowana „Przyjaciele kobiety” ( w nawiązaniu do słynnych słów Marylin Monroe o brylantach) wywoływała zachwyt uczestników rajdu przybyłych z Łodzi, Poznania, Katowic, Wysokiego Mazowieckiego, Białegostoku, Jakubowic, Puław, Koźmina Wielkopolskiego, Dęblina i Lublina. Podziwiali ją również nałęczowscy mieszkańcy i  kuracjusze.

Wiele rowerzystek i rowerzystów, chociaż przez chwilę pragnęło włączyć do swych strojów wytworne ozdoby, by móc przywieźć do domu wyjątkowe zdjęcia.  Panowie wykazywali się przy tym dużą pomysłowością, wykorzystując stroje z przełomu XIX i XX wieku  w sąsiadującym ze stoiskiem artystki Retro-Ateliere i na wzór aktorów szekspirowskich, odtwarzając wymyślone przez siebie scenki.

W siedlisku swą regionalną biżuterię pokazały także  nałęczowskie „Ziemianki”: Monika Matuła-Wetzlich, Krystyna Tarka i Barbara Wiracka. On  też urządziły pokazy wykonywania biżuterii makramowej, koralikowej i frywolitkowej. Goście wystawy mieli okazję posmakować chruścików ziołowych z dipem czosnkowym przygotowanych przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Sadurkach według starych regionalnych przepisów, a serwowanych przez Grażynę Stępniak.
Radość spotkania ilustrują zdjęcia zamieszczone poniżej oraz zestawy fotografii od dwu dni funkcjonujące na faceeboku „ Bożeny Smuczak” (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), „Ziemianek” oraz autora „Krainy Rowerowej” Sławomira Łowczaka.


WDŁ

Siedliko u Krzystofa


Nałęczów - Wystawa bżuterii Bożeny Smuczak

Projektuję responsywne strony www Lublin na joomla

strony internetowe Puławy

Losowe artykuły

Nałęczowski Festiwal Tańca - dzień 2 cz.3

VI Nałęczowski Festiwal Tańca Nałęczowski Festiwalu Tańca "EURO DANCE" 2012 - Teatr Tańca z Ogniem "Noc Świętojańska"

Więcej…

Bieg Caritas w Nałęczowie

Bieg Caritas -  Nałęczów 2015Bieg Caritas alejkami nałęczowskiego parku zdrojowego - Nałęczów 2015

Więcej…

Losowe artykuły

15 Międzynarodowe zawody balonowe - dzień 3 - loty poranne

Poranny przelot nad Bochotnicą w Nałęczowie. Zawody balonowe w Nałęczowie - loty zawodnicze o 7.00.

Więcej…

Przedstawienie w NOK

Przedstawienie w NOKPrzedstawienie przygotowane przez uczestników terapii zajęciowej i uczniów PLSP.

Więcej…