Udostępnianie fotografii z Nałęczów.Net

1. Fotografie ze strony www.naleczow.net - których jestem autorem udostępniane są bezpłatnie instytucjom które wcześniej uzyskały na to zgodę. Warunkiem jest pobranie ich ze strony we własnym zakresie co nie powinno być problemem. Wydawnictwa i portale które wcześniej uzyskały zgodę na wykorzystywanie fotografii mojego autorstwa w celach informacyjnych lub promocji Nałęczowa nie muszą prosić o taką zgodę za każdym razem.

2. Fotografie w pełnej rozdzielczości nie są udostępniane. Wynika to niestety z braku czasu.

3. Fotografie nie mogą być używane w mediach społecznościowych np facebooku

4. Fotografie nie mogą być pobierane i udostępniane na innych stronach w formie całych galerii.

 

Kiermasze NałęczówNałęczowski Ośrodek Kultury i LGD „Zielony Pierścień” będą, jak w latach poprzednich, organizować Kiermasze Produktów Lokalnych

na placu przed NOK w godzinach 10-16. Pojawią się stoiska producentów, wytwórców rękodzieła i lokalnych artystów z powiatu puławskiego, którym w minionych latach udało się na swoje wyroby uzyskać certyfikaty LGD.
  Nałęczów i nałęczowską gminę będą reprezentować  na regionalnych imprezach związanych z tradycją regionu: miody z Pasieki Wędrownej Adama Boguty z Kolonii Bochotnica, wyroby wędliniarskie masarni z Bronic państwa Kruków, wyroby hafciarskie i szydełkowe Klubu Rękodzieła „Ziemianka” z Nałęczowa, chodniki, kilimy,  wełniane serwetki i pokrowce na telefon, wykonane na warsztatach tkackich Jana i Wiesławy Łuszczyńskich z Kolonii Drzewce.
Niżej podajemy aktualny terminarz planowanych kiermaszów w 2016 roku:
13 marca, 17 kwietnia, 15 maja, 19 czerwca, 17 lipca, 21 sierpnia, 18 września, 16 października, 20 listopada i 18 grudnia.

WDŁ

Siedlisko u Krzysztofa 


 projektuję responsywne strony www Lublin

 

Losowe artykuły

Światowy dzień inwalidy i osób niepełnosprawnych 2014

Obchody Europejskiego Dnia Seniora 2014 w Nałęczowie14 kwietnia 2016 r. zorganizowane zostały uroczystości związane z obchodami Światowego Dnia Inwalidy i Osób Niepełnosprawnych

Więcej…

Egzamin gimnazjalny 2015

Nałęczów - Gmina stoi KobietamiEgzamin uczniów klas trzecich Gimnazjum im. Elwiro Michała Andriollego w Nałęczowie

Więcej…

Losowe artykuły

Kronika Kólka Fotograficznego PLTP cz.2

Liceum Plastyczne NałęczówKronika Kółka Fotograficznego Państwowego Liceum Technik Plastycznych w Nałęczowie

Więcej…

Zawody Balonowe 6-10 sierpnia 2014

30. Balonowe Mistrzostwa Polski i 9. Międzynarodowe Zawody Balonowe o Puchar Spa Nałęczów i ML „Skrzydlata Polska” Nałęczów  6-10 sierpnia 201430. Balonowe Mistrzostwa Polski i 9. Międzynarodowe Zawody Balonowe o Puchar Spa Nałęczów i ML „Skrzydlata Polska” Nałęczów 6-10 sierpnia 2014

Więcej…