Udostępnianie fotografii z Nałęczów.Net

1. Fotografie ze strony www.naleczow.net - których jestem autorem udostępniane są bezpłatnie instytucjom które wcześniej uzyskały na to zgodę. Warunkiem jest pobranie ich ze strony we własnym zakresie co nie powinno być problemem. Wydawnictwa i portale które wcześniej uzyskały zgodę na wykorzystywanie fotografii mojego autorstwa w celach informacyjnych lub promocji Nałęczowa nie muszą prosić o taką zgodę za każdym razem.

2. Fotografie w pełnej rozdzielczości nie są udostępniane. Wynika to niestety z braku czasu.

3. Fotografie nie mogą być używane w mediach społecznościowych np facebooku

4. Fotografie nie mogą być pobierane i udostępniane na innych stronach w formie całych galerii.

 

6 Międzynarodowe Zawody Balonowe o Puchar SPA NałęczówZakończenie zawodów i pokaz nocny balonów przed starymi łazienkami.

W pokazie wzięło udział o wiele mniej balonów niż wczorajszego dnia. Zainteresowanie bardzo duże, pokaż krótszy niż wczoraj.

Pogoda w tym roku była łaskawa dla organizatorów, nie odbyły się tylko loty popołudniowe 2 dnia i poranne 3 dnia. TO lepiej niż w poprzednim roku - z tego co pamiętam.
Dla mnie plusem jest to że trawa na łąkach nie została skoszona, lub raczej skoszono ją jakiś czas temu i odrosła. Rok temu było łyso i ponuro. Fotki dzięki temu - na łąkach wyszły fajnie. Szkoda że start nie odbywał się wcześniej - wiatr przeszkadzał- foty były by jeszcze lepsze. Balony pod wieczór stojąc na ziemi były bure. Dopiero po starcie oświetlało je słońce.
Kilka lat temu starty odbywały się z różnych lokalizacji - teraz tylko z terenu parku. Z jednej strony to fajnie bo każdy może zobaczyć start balonu, z drugiej robi się straszliwie monotonnie.

VI Międzynarodowe Zawody Balonowe o Puchar SPA Nałęczów, 18-21.08.2011r. Nałęczów


strony www Lublin

strony internetowe Lublin

strony responsywne Lublin

Losowe artykuły

Rzeźby do parku- Mariana Pudełko

Marian Pudełko nałęczowski rzeźbiarzKilka pomysłów nałęczowskiego rzeźbiarza Mariana Pudełko na rzeźby do parku.

Więcej…

Jan Maria Marek PLSP Nałęczów.

Jan Maria Marek PLSP NałęczówJan Maria Marek urodził się 7 kwietnia 1951 roku w Makowie Podhalańskim. Zmarł w Lublinie 13 grudnia 2009 roku

Więcej…

Losowe artykuły

Franciszek Znamierowski -PLSP 2000

Franciszek Znamierowski  -PLSP 2000Franciszek Znamierowski ukończył Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Nałęczowie, specjalizacja: meblarstwo artystyczne.

Więcej…

„Ziemianki” nałęczowskie w Spale

Nałęczów-Ziemianki w Spale„Ziemianki” nałęczowskie na dożynkach prezydenckich w Spale

Więcej…