Udostępnianie fotografii z Nałęczów.Net

1. Fotografie ze strony www.naleczow.net - których jestem autorem udostępniane są bezpłatnie instytucjom które wcześniej uzyskały na to zgodę. Warunkiem jest pobranie ich ze strony we własnym zakresie co nie powinno być problemem. Wydawnictwa i portale które wcześniej uzyskały zgodę na wykorzystywanie fotografii mojego autorstwa w celach informacyjnych lub promocji Nałęczowa nie muszą prosić o taką zgodę za każdym razem.

2. Fotografie w pełnej rozdzielczości nie są udostępniane. Wynika to niestety z braku czasu.

3. Fotografie nie mogą być używane w mediach społecznościowych np facebooku

4. Fotografie nie mogą być pobierane i udostępniane na innych stronach w formie całych galerii.

 

Turniej piłki nożnej w NałęczowieOstatnio w Nałęczowie odbyły się trzy turnieje halowe w piłkę nożną.

Pierwsze dwa Turnieje adresowane były dla dzieci, ostatni dla starszych, młodzieży 16 i 15-letnich (juniorów). Do turniejów dla dzieci zaproszenie przyjęło 8 drużyn z: Nałęczowa, Lublina oraz Garbowa. W Turnieju udział wzięło blisko 70 dzieci w wieku od 6 do 10 lat. Rozegrano łącznie 16 meczów, które trwały łącznie ok. 200 minut. Wszyscy uczestnicy dostali medale, upominki oraz pakiet energetyczny. „Organizator zrezygnował z prowadzenia klasyfikacji drużyn, co przełożyło się na brak presji na wynik począwszy od trenerów, po dzieci, skończywszy na rodzicach. Dodatkowo atmosfera sprzyjała dobrej zabawie i zaangażowaniu się wszystkich dzieci na boisku. Zabawa była przednia, padało dużo goli i radości nie było końca. Po turnieju każdy miał uśmiechy od ucha do ucha.” – mówi  Anna Jędrzejewska, jedna z współorganizatorem Turniejów.

Natomiast w  Turnieju dla Juniorów udział wzięło 6 drużyn, tj. LKS CISY Nałęczów - gospodarze, Wawel Wąwolnica,  Zawisza Garbów, Legion Tomaszowice, Garbarnia Kurów, Tomaszowice. W wyniku rozgrywek grupowych, potem eliminacji półfinałowych, miejsce na pudle zdobyli: 3. miejsce - Zawisza Garbów, 2. Miejsce - LKS CISY, 1. miejsce - Wawel Wąwolnica. Statuetkę króla strzelców dostał Grzegorz Klocek z 13 bramkami z Wawelu, a statuetkę najlepszego bramkarza Sosiński Patryk (puścił tylko 3 bramki). Wszystkie drużyny dostały dyplomy i upominki, natomiast 3 najlepsze dodatkowo puchary. W turnieju padło 50 bramek, co przekłada się na niezły wynik efektywności, tj. prawie co 3,5 minuty padały bramki.

Turnieje wspierali: Urząd Miasta Nałęczów, klub LKS CISY Nałęczów oraz UKS Akademia Piłkarska Nałęczów. Głównymi organizatorami były trenerki: p.  Joanna Paprocka i p. Anna Jędrzejewska.
Podziękowania wędrują także:  za pomoc przy zawodach do zawodników LKS CISY, pana Kuzioły i jego syna, pana Bielińskiemu i jego syna, który odpowiedzialny był za oprawę muzyczną imprez oraz pani Małgorzaty Brutkowskiej za upamiętnianie przeżytych chwil w postaci zdjęć.

GOL

strony www Lublin

strony internetowe Lublin

strony responsywne Lublin

Losowe artykuły

PLSP Nałęczów fotki Marka Górniaka cz.1

PLSP NałęczówFotografie zebrane przez Marka Górniaka wśród absolwentów PLSP Nałęczów.

Więcej…

PLSP Nałęczów - od Krzysztofa Zuzańskiego

Liceum Plastyczne NałęczówFotki od Krzysztofa Zuzańskiego - stare fotki z dawnego forum absolwentów PLSP Nałęczów

Więcej…

Losowe artykuły

XXV Bieg Sylwestrowy Nałęczów - Sao Paulo

Dwudziesty piąty Bieg Sylwestrowy Nałęczów - Sao Paulo. Mamy już 2020 rok

Więcej…

Nałęczów wieczorem - Park, Lipowa

Jesień w Nałęczowie - Aleja Lipowa, Park,Jesienny wieczór w Nałęczowie - listopad a na dworze temperatura prawie 15 stopni

Więcej…